Театральне мистецтво
Образотворче мистецтво
Хореографія, Танець
Іноземна мова
Міжнародний етикет
Школа майбутнього архітектора
Експозиція образотворчих та декоративних робіт
«ПРОСТО НЕБИЛИЦІ»
Експозиція образотворчих та декоративних робіт У Львові 4 грудня презентуватимуться
«ПРОСТО НЕБИЛИЦІ»,
які з'їхались з семи областей України
4 грудня о 15:00 у
Львівському історичному музеї (пл. Ринок , 6)
урочисте відкриття виставки
та нагородження найкращих робіт
всеукраїнського дитячого конкурсу
образотворчого та декоративного мистецтва
«ПРОСТО НЕБИЛИЦІ».

Перегляд та відбір робіт для експозиції з них 740, що надійшли від українських дітей на конкурс, вже проводило журі, до складу якого увійшло 9 осіб, а саме: художники, сценографи, мистецтвознавці, які були запрошені організаторами конкурсу зі Львова, Києва, Варшави та Кракова. До експозиції увійдуть найкращі 100 робіт.

У конкурсі взяли участь малі та юні митці віком 5-16 років з Київської, Одеської, Кіровоградської, Харківської, Рівненської, Закарпатської та Львівської областей. Учасники поділяються на три вікові категорії, в кожній з яких визначені лауреати у трьох ступенях, а також присуджується гран-прі.

На відкритті виставки відбудеться нагородження переможців, тож одразу можна буде як поспілкуватися з юними талановитими авторами, так і оглянути їх роботи.

Почесними гостями на заході, окрім самих учасників конкурсу, стануть члени журі, які переглядали роботи, організатори конкурсу, художники, митці та фахівці світу мистецтва.

До слова, дитячі «Просто небилиці» знайшли собі домівку у Львові завдяки Міжнародній асоціації культури та мистецтв (IACA), що, власне, ініціювала проект. Координатор конкурсу – представник IACA в Україні, Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА» та Управління культури Львівської облдержадміністрації. Партнер – Львівський історичний музей.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті Студії
www.spirograph.ho.ua або сайті Благодійного фонду «ТОРБА» www.lvivtorba.com
тел. +380677273668
e-mail: torba.found@gmail.com


SPIROGRAPH 2009-2015