Театральне мистецтво
Образотворче мистецтво
Хореографія, Танець
Іноземна мова
Міжнародний етикет
Школа майбутнього архітектора
ЯК ЗВИКЛО: «З ВІРОЮ У КАЗКУ - ДО КОЖНОГО СЕРЦЯ»

     ТЕАТР Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» 3 червня 2011 року о 18:00 в приміщенні Львівського обласного театру ляльок традиційно зіграє благодійну виставу до Міжнародного дня захисту дітей.

     Прем'єра вистави за п'єсою-казкою «Квіткова крамничка» відбулася у 2005р. і відтоді є в активному репертуарі ТЕАТРу Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ». Вже не один рік ця вистава йде на сценах професійних театрів Львова і щоразу глядацький зал переповнений.

     Цьогоріч, за словами художнього керівника ТЕАТРу і автора п'єси Андрія Сендецького , теж передбачається аншлаг: «Бажаючих подивитись виставу більше, аніж може вмістити зал».

     Акція, як завжди, має благодійне призначення: кошти, які будуть зібрані, після перегляду вистави, передадуться хворій дитині, а саме – семирічному Миколі Кізло який перебуває вже третій місяць на лікуванні у гематологічному відділені Західно-українського спеціалізованого дитячого медичного центру в м.Львові. У дитини гостра лімфобластна лейкемія. За словами лікарів дитині потрібна пересадка кісткового мозку.

     За порадою лікарів, батьки направили всі обстеження та аналізи у клініки Білорусії, Польщі, Ізраїлю та Німетчини. Німецькі лікарі згідні прийняти дитину на лікування, однак віртість лікування становить 80 тис. Євро, що для батьків дитини є фізично неможливим. Батьки сподіваються на допомогу усіх добрих людей та вірять що життя їхньої дитини буде врятоване.

Реквізити для перерахування коштів:
ПІБ отримувача: Кізло Ігор Богданович
№ рахунку отримувача: 262042198342
ІПН код отримувача: 2391912033
Банк отримувача: АТ Райффайзен Банк Аваль МФО 380805
Телефон мами хлопчика: +380673664197 (Ірина)

     Захід відбудеться за сприянням та підтримкою Львівського обласного благодійного фонду «ТОРБА» та управляння культури Львівської обласної державної адміністрації.

Львівський обласний театр ляльок вул. Д. Галицького, 1
03.06.11
Початок о 18:00
Довідки за тел. +38 067 727 36 68


SPIROGRAPH 2009-2015