Театральне мистецтво
Образотворче мистецтво
Хореографія, Танець
Іноземна мова
Міжнародний етикет
Школа майбутнього архітектора
ЛИЦЕДІЙСТВО, ЩО ДОПОМАГАЄ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ!

     ТЕАТР Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» презентує прем'єру вистави Андрія Сендецького за п'єсою Михайла Старицького «По-модньому».

     Завдяки Львівському обласному благодійному фонду «ТОРБА», прем'єра вистави відбудеться 25 червня 2011 року о 18.00 на сцені Першого українського театру для дітей таюнацтва. Хоч ТЕАТР «СПІРОГРАФ» наразі своєї сцени не має, а постановки робить укабінеті площею 18 м. кв. у львівському 58 Будинку офіцерів, це незаважає колективу демонструвати свої напрацювання.

     Вистава готувалась впродовж кількох місяців. П'єса «По-модньому» — це водевіль, поставлений згідно традиційним для цього різновиду комедії формам. Сценографом та художником по костюму є сам режисер. Ця п'єса не є першою у репертуарі ТЕАТРУ«СПІРОГРАФ» й вже вкотре акцентує увагу, окрім самої гри акторів, на якісних костюмах, відповідних історичному періоду сюжету, окремі з яких є автентичним вбранням. Вистава розрахована на глядача необмеженого віку, оскільки жарти, що лунають зі сцени, малиб бути цікаві й зрозумілі для усіх.

     Увиставі «По-модньому» грає 8 осіб, які складають половину самої трупи Львівського ТЕАТРУ Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ». Наймолодшій акторці, задіяній у виставі, — 10 років: стільки ж як і героїні, яку вона грає.

     Показ спектаклю є благодійною акцією, що вже традиційно для цього колективу, оскільки кошти, зібрані під час вистави, будуть передані родичам шестирічного Дениса Бігея, який хворий на артирогрипоз Геринга Стерна. Дитині потрібна термінова операція!

В Бориславському відділенні ЗГРУ "ПриватБанк" відкритий рахунок фізичної особи
Кошти направляти на рахунок : 29244825509100
МФО: 305299
ЗКПО: 14360570
В призначенні вказати : Перерахування коштів Бігей Наталя Ігорівна
ипн. 3101908789 на карту 6762462053266844


     Цікавочи ця вистава буде така ж захоплююча, як попередні постановки, які є врепертуарі ТЕАТРу?! Віриться що так! У будь-якому випадку цю постановку варто переглянути, оскільки це не лише новинка на львівській театральній сцені, а й мета колективу є благородною — долучитись до врятування життя людини. Шанувальники театрального мистецтва зможуть гарно провести суботній вечір і допомогти хворій дитині!

     Захід відбудеться за сприянням та підтримкою Львівського обласного благодійного фонду «ТОРБА»

Перший український театр для дітей та юнацтва
вул. Гнатюка 11, м. Львів
25.06.11
Початок о 18:00
Довідки за тел. +38 067 727 36 68


SPIROGRAPH 2009-2015